0.00 EUR
Reģistrēties

Apmaksa un piegāde

Apmaksa
Forkus interneta veikalā pasūtīto preču apmaksa notiek ar bankas pārskaitījumu, kā arī ir iespēja veikt apmaksu skaidrā naudā vai ar karti veikalā preču saņemšanas brīdī. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu darbinieki pārliecināsies, ka visas preces ir noliktavā, un veikala darba laikā sazināsies ar Jums un nosūtīs rēķinu un norēķinu rekvizītus.

Piegāde
Iegādātās preces var saņemt Forkus veikalā Rīgā, Ropažu ielā 63 no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Iegādātās preces*, var pasūtīt ar piegādi uz jebkuru Omniva pakomātu Latvijā. Maksa par piegādi ir 3,63 EUR.

Ir iespējams pasūtīt arī piegādi ar kurjeru līdz mājas vai biroja durvīm. Informāciju par piegādes laiku un izmaksām varat saņemt, sazinoties ar mums -  zvanot uz nr. +371 22 03 7575 vai rakstot uz veikals@forkus.lv.

Klients pats var organizēt piegādi ar savu iecienītāko kurjerdienestu. Lūdzm par to informēt mūsu darbiniekus, zvanot uz nr. +371 22 03 7575 vai rakstot uz veikals@forkus.lv.

*Preces, kas atbilst Omniva pakomātu izmēriem. Informācija par izmēriem pieejama Omniva mājaslapā.

Piegādes laiks
Ja pasūtītā prece ir noliktavā, to jau tajā pašā darba dienā (veikala darba laikā) ir iespējams saņemt Forkus veikalā Rīgā, Ropažu ielā 63. Piegāde uz Omniva pakomātiem var aizņemt 1 līdz 3 darba dienas.

Ja pasūtītā prece nav noliktavā, veikala darbinieks sazināsies ar Jums un informēs par aptuveno piegādes dienu.

Drošības kods